تجربه من!

مدت طولانی است که از انگلیسی استفاده می کنم و وقتی به کلمات فکر می کنم، به جای فکر کردن به زبان مادری ، به طور خودکار به انگلیسی فکر می کنم. من عمداً سعی نمی کنم به انگلیسی فکر کنم. این به طور خودکار اتفاق می افتد و دلیل آن هم این است که انگلیسی را به بخش مهمی از زندگی روزمره ام تبدیل کرده ام.

تقریباً هر روز به پادکست ها و کتاب های صوتی انگلیسی گوش می کنم. (این پادکست ها و این کتاب های صوتی)

تقریباً هر روز انگلیسی صحبت می کنم.

تقریباً اغلب به زبان انگلیسی مطالعه می کنم. (بخصوص مطالب این وبسایت را)

و یک وبلاگ را به زبان انگلیسی می نویسم.

اگر هر روز از انگلیسی استفاده کنید، می توانید به انگلیسی فکر کنید.

چگونه انگلیسی را جزئی از زندگی روزمره خود کنیم؟

کار دشواری نیست. سعی کنید برای انجام همه کارها از زبان انگلیسی استفاده کنید.

در اینجا چند مثال برای شما آورده شده است:

اگر می خواهید چیزی یاد بگیرید، کتاب ها و مقالات انگلیسی را درباره آن موضوع مطالعه کنید.

اگر سرگرمی یا علاقه خاصی دارید، سایت های انگلیسی مربوط به آن را مرور کنید.

زبان تلفن، رایانه و تلویزیون خود را به انگلیسی تغییر دهید.

فیلم های هالیوود را به زبان اصلی (انگلیسی) تماشا کنید. (بخصوص این فیلم ها)

متوجه منظور من می شوید؟ اگر می توانید کارهایتان را به دو زبان انگلیسی و زبان مادری خود انجام دهید، همیشه زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

بعضی از افراد دوست دارند کارها را به زبان مادری خود انجام دهند زیرا راحت تر است. اما اگر می خواهید به زبان انگلیسی فکر کنید، باید عادت به استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های متفاوت را در خود ایجاد کنید.

وقتی انگلیسی را جزئی از زندگی خود می کنید، تفکر به زبان انگلیسی آسان می شود.

مهارت های گوش دادن و صحبت کردن خود را بهبود ببخشید (به گونه ای که بتوانید به زبان انگلیسی فکر کنید)

باید هر روز مدتی را به تقویت زبان انگلیسی، به خصوص مهارت های گوش دادن و صحبت کردن اختصاص دهید. این مهارت ها بسیار مهم هستند (و بهبود آنها دشوار است). (من پیشنهاد می کنم این متن ها را دانلود کنید و روزانه به آنها در حد ۲۰ دقیقه گوش کنید)

اغلب افراد تمایلی به استفاده از زبان انگلیسی ندارند زیرا انگلیسی آنها افتضاح است. به همین دلیل به زبان مادری خود تکیه می کنند.

اگر زبان انگلیسی شما عالی باشد، طبیعتاً از آن استفاده خواهید کرد. هرچه بیشتر و بیشتر از انگلیسی استفاده کنید، زودتر شروع به تفکر به انگلیسی خواهید کرد.

بهترین روش برنامه ریزی برای خواندن آزمون آیلتس

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

چگونه برای خواندن زبان برنامه ریزی کنیم؟

انگلیسی ,زبان ,  ,کنم ,فکر ,استفاده ,زبان انگلیسی ,به زبان ,را به ,انگلیسی فکر ,می کنم ,انگلیسی استفاده کنید،

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چادرانه وبلاگ خرید تور استانبول تورباتو my world x you tehranservic فروشگاه علم فایل کسب درآمد فوق العاده علم ورزش صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام معارف و تاریخ مکتوبات